Cirkularita

Udržitelnost bereme velmi vážně a podle toho jednáme. Hrdě přecházíme na restauraci, která funguje na bázi cirkulární ekonomiky. Abychom toho mohli dosáhnout, spolupracujeme s těmito společnostmi a organizacemi.

Incien

Institut Cirkulární Ekonomiky je nevládní nezisková organizace, která se zaměřuje na inovativní environmentální management. Společně se svými partnery pracuje na projektech, které umožňují přechod z lineárního chodu systému na ten cirkulární.

S INCIEN konzultujeme nejlepší postupy cirkulární ekonomiky týkající se především odpadového hospodářství.

KOKOZA

Společensky prospěšný podnik, který pomáhá lidem, firmám, restauracím a dalším organizacím třídit organický odpad, kompostovat a pěstovat ve městě. Vytváří zahrady a podporuje lokální komunity, kde se pěstují nejen rostliny, ale také vztahy. Integrační dílna Kokozy založila i naši vlastní malou zahradu. Díky nim máme i elektrický kompostér, který se stará o náš organický odpad a mění ho na prvotřídní kompost. 

Biochar Foundation

Spolupracujeme se společností PRAuhel, která pro nás vyrobila první mini kontiki svého druhu, abychom sami mohli vyrábět biouhlí, používat jej pro demonstrační účely i pro naše rostliny. Společně pracujeme na vývoji pyrogrilu, grilu, který bude schopen vařit a současně vyrábět biouhlí.

BUTTERFLIES & HURRICANES

Obalové designové studio, které intenzivně pracuje na redefinování packagingu tak, jak ho nyní známe. Věří, že udržitelnost jde ruku v ruce s životaschopností i profitabilitou. Hlubšího smyslu dosahují mimo jiné skrze etické standardy svého podnikání.

Aktuálně spolupracujeme na vzniku dárkového setu, který pomůže šířit naši misi a osvětu.

kontaktujte nás

Adresa

Myslíkova 8
120 00 Praha 2

napište nám nebo volejte

info@granfierro.cz
+420 773 700 377

rezervujte si svůj stůl

Pro vytvoření rezervace využijte náš rezervační formulář.

Otevírací doba

Pondělí-Neděle 12:00 - 24:00

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.