Cirkularita

Hrdě přecházíme na restauraci, která funguje na báze cirkulární ekonomiky. To znamená, že udržitelnost bereme velmi vážně a podle toho jednáme. Proto spolupracujeme s následujícími společnostmi a organizacemi.

Incien

Institut Cirkulární Ekonomiky je nevládní nezisková organizace, která se zaměřuje na inovativní environmentální management. Společně se svými partnery pracuje na projektech, které umožňují přechod z lineárního chodu systému na cirkulární.

Momentálně s nimi konzultujeme nejlepší praktiky cirkulární ekonomiky týkající se především odpadového hospodářství.

KOKOZA

Je společensky prospěšný podnik, který pomáhá lidem, firmám, restauracím a dalším organizacím třídit organický odpad, kompostovat a pěstovat ve městě. Vytváří zahrady a podporuje lokální komunity, kde se pěstují nejen rostliny, ale také vztahy. Integrační dílna Kokozy založila i tu naši zahradu a díky nim máme i elektrický kompostér, který se stará o náš organický odpad, jenž mění na prvotřídní kompost. 

Biochar Foundation

Spolupracujeme se společností  Prahuel, kteří pro nás vyrobili první mini kontiki svého druhu, abychom mohli vyrábět biouhel v malém měřítku a používat jej pro demonstrační účely i pro naše rostliny.Kromě toho společně pracujeme na vývoji pyrogrilu, grilu, který bude schopen vařit a současně vyrábět biouhel.

BUTTERFLIES & HURRICANES

Je obalové designové studio, které intezivně pracuje na redefinování packagingu tak, jak ho nyní známe. BH věří, že udržitelnost jde ruku v ruce s životaschopností i profitabilitou. Hlubšího smyslu dosahují mimo jiné skrze etické standardy svého podnikání.

S BH aktuálně pracujeme na vzniku dárkového setu, který pomůže osvětlovat a šířit naši misi.

kontaktujte nás

Adresa

Myslíkova 8
120 00 Praha 2

napište nám nebo volejte

info@granfierro.cz
+420 773 700 377

rezervujte si svůj stůl

Klikněte zde pro rezervaci

Otevírací hodiny

Pondělí-Patek 11:30 - 24:00 Sobota-Neděle 12:00 - 24:00